W miniony weekend w dwóch szczecińskich halach sportowych rozgrywana była dziewiąta edycja turnieju Niebuszewo Cup 2016. Tegoroczna edycja rozgrywana była w dwóch kategoriach wiekowych - chłopców w rocznika 2003 ( u14 ) oraz chłopców z rocznika 2004 ( u13 )
Najlepszym zespołem w rozgrywkach chłopców z rocznika 2004 została ekipa Prinemanie Grodno, która zwyciężyła we wszystkich swoich spotkaniach. Drugie miejsce przypadło ekipie gospodarzy Wilkom Morskie SP 16 Szczecin, najniższe miejsce na podium przypadło ekipie City Basket Berlin.

Już w piątek 16 września rozpocznie się kolejna edycja turnieju Niebuszewo Cup, który nasz klub organizujecyklicznie od 8 lat. W tym roku turniej rozegrany zostanie w dwóch kategoriach - chłopców z rocznika 2003 oraz chłopców z rocznika 2004. Jak co roku w naszym turnieju udział wezmą zespoły zagraniczne. Tym razem do Szczecina udało nam się zaprosić dwie ekipy - City Basket Berlin ( wezmą udział w turnieju dla chłopców z rocznika 2004 ), oraz białoruski zespół Prinamenie Grodno ( wystąpia w dwóch kategoriach ). 

Darowizna na cele statutowe na rzecz Wilków Morskich !

Wpłacając darowiznę na rzecz naszego klubu odliczysz sobie od podatku dochodowego od 6 do 10% !

Wilki Morskie działają w sferze zadań publicznych określonych w ustawie o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, dzięki temu kwota darowizny (dokonanej przelewem) może być odliczona od podstawy opodatkowania w rozliczeniu rocznym (PIT-37 lub PIT-36).

Dowiedz się więcej...

Początek strony