W dniach 2 – 4 czerwca odbyła się II edycja Międzynarodowego Turnieju, organizowanego przez Wilki Morskie Szczecin oraz Gminę Gryfino p.n. „Gryfino Basket Cup 2017”. W tegorocznej edycji rozegrane zostały spotkania w kategorii dziewcząt urodzonych w 2004 i mł.

W związku z prośbą zespołów przyjezdnych, zmianie uległ terminarz rozgrywek turnieju Gryfino Basket CUp 2017. Zmianie uległy również godziny rozgrywania spotkań w ostatnim dniu turnieju . Spotkania w niedzielne przedpołudnie rozpoczną się już od godz. 7:00 rano. Prosimy wszystkich uczestników o uwzględnienie tej zmiany.

W dniach 2-4 czerwca 2017 roku Wilki Morskie Szczecin po raz drugi będzie organizatorem międzynarodowego turnieju koszykówki pn. „Gryfino Basket Cup 2017” W tegorocznej edycji turniej rozegrany będzie dla dziewcząt z rocznika 2004 i młodszych.

Allstars GryfinoW turnieju Gryfino Basket Cup 2016 w kategorii chłopców rocznika 2003, rozgrywanym w dniach 27 – 29.05.2016r. na obiektach Zespołu Szkół przy ul. Iwaszkiewicza w Gryfinie, najlepszym zespołem okazał się Basket Team Opalenica, który w niedzielnym finale pokonał po bardzo zaciętym spotkaniu ekipę Czarnych Yankees  Słupsk 65:59.

logo gbcW ramach turnieju Gryfino basket Cup 2016 pozostała do rozegrania runda finałowa. W niedzielnych spotkaniach o złoto zmierzą się dwie niepokonane dotąd ekipy Basket Team Opalenica oraz Czarni Yankess Słupsk. Obydwie ekipy zameldowały się  po wygraniu wszystkich spotkań grupowych oraz po bardzo zaciętych meczach półfinałowych.

Darowizna na cele statutowe na rzecz Wilków Morskich !

Wpłacając darowiznę na rzecz naszego klubu odliczysz sobie od podatku dochodowego od 6 do 10% !

Wilki Morskie działają w sferze zadań publicznych określonych w ustawie o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, dzięki temu kwota darowizny (dokonanej przelewem) może być odliczona od podstawy opodatkowania w rozliczeniu rocznym (PIT-37 lub PIT-36).

Dowiedz się więcej...

Sponsorzy i partnerzy

Początek strony
facebook