W nadchodzącym weekendzie Trzech Króli, odbędzie się sześć spotkań z udziałem naszych zespołów. W pięciu z nich nasze ekipy wystąpią w roli gospodarza.

W sobotę i za razem święto Trzech Króli odbędą się następujące spotkania:

O godzinie 10:00 młodzicy młodsi pod egidą Czesława Dasia. podejmą ekipę Spójni Stargard - przedostatnie spotkanie I rundy rozgrywek, w których nasz zespół zajmuje obecnie III miejsce. Statystyczna zapowiedż spotkania znajduje się pod tym adresem - spotkanie odbędzie sie na sali SP 16 przy ul. Chobolańskiej 20.

 

o 12:30 zespoł Wilki Morskie II ( rocznik 2003  ) w rozgrywkach kadetów ( u16m ) rozpocznie spotkanie w Kołobrzegu  z tamtejszą  Kotwicą 50. W pierwszej rundzie nasza ekipa odniosła wysokie zwycięstwo 75:24. Liczymy na kolejną wygraną. Zapowiedź spotkania.

 

o 13:00 kolejne spotkanie w ramach rozgrywek II ligi kobiet. Nasze dziewczęta walczące o awans do kolejnej rundy zmierzą się z zespołem UKS Lidera Swarzędz. W pierwszym spotkaniu górą były dziewczęta ze Swarzędza, zwyciężając 59:54. Liczymy na udany rewanż naszych dziewcząt, który przybliży nasz zespół do  awansu do II rundy rozgrywek - spotkanie odbędzie się na sali SDS.

 

W niedzielę 7 stycznia

o 11:00 derby Szczecina w rozgrywkach  u16 kobiet. Kadetki pod wodzą Justyny Szewczyk podejmować będą ekipę Kusego Wilków Szczecin. W pierwszym spotkaniu  wysoko zwyciężyły dziewczyny z Kusego, tym razem liczymy na wyrównane spotkanie, które odbędzie się na sali SDS. Zapowedź spotkania

 

O 13:00, do walki wkroczą młodziczki młodsze z zespołu Wilki Morskie II SP56 pod wodzą Adriana Lichta, które podejmą ekipę KSKK II Koszalin. Jest to pierwsze spotkanie w ramach rozgrywek u13k, które odbędzie się na sali gimanstycznej Szkoły Podstawowej nr 56 przy ul. Malczewskiego. - Zapowiedź spotkania

 

O 13:30 jako ostatni w ten weekend wystąpią kadeci z zespołu Wilki Morskie I w spotkaniu z Żakiem Koszalin. Spotkanie rundy rewanżowej, w której nasi zawodnicy walczą o awans do dalszych rozgrywek rozegrane zostanie na sali SDS. - Zapowiedź spotkania

Darowizna na cele statutowe na rzecz Wilków Morskich !

Wpłacając darowiznę na rzecz naszego klubu odliczysz sobie od podatku dochodowego od 6 do 10% !

Wilki Morskie działają w sferze zadań publicznych określonych w ustawie o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, dzięki temu kwota darowizny (dokonanej przelewem) może być odliczona od podstawy opodatkowania w rozliczeniu rocznym (PIT-37 lub PIT-36).

Dowiedz się więcej...

Najbliższe spotkania

Hala: SP 16 So, 28. Kwi. 2018 10:00
Wilki Morskie Szczecin
Wilki Morskie
King BC II Szczecin
King BC II
-:-

Sponsorzy i partnerzy

Początek strony
facebook