W sobotę 20 maja zakończyły się rozgrywki organizowane przez ZOZKosz w kategorii żaczków ( r.ur. 2005 i mł. ).  W rozgrywkach tych wystąpiły dwa nasze zespoły. Pierwszy zespół złożony w całości z chłopców uczęszczających do SP 16 prowadzony przez Czesława Dasia oraz drugi prowadzony przez Michała Bartnika, który złożony był w całości przez chłopców z rocznika 2006 ( rok młodszych ), również uczęszczających do SP 16.

W wyniku przeprowadzonych eliminacji do turnieju finałowego awansowała ekipa Wilków Morskich SP 16 pod dowództwem Czesława Dasia. Zespół nasz przystąpił do tego turnieju z pierwszego miejsca w grupie po wygraniu wszystkich spotkań eliminacyjnych.

Komplet wyników eliminacyjnych z udziałem naszych zespołów:
Wilki Morskie II Szczecin – MOS Stargard 2:113
Wilki Morskie I SP16 Szczecin – Wilki Morskie II Szczecin 88:5
Basket Szczecin – Wilki Morskie II Szczecin 56:12
Wilki Morskie I SP16 Szczecin – King BC I Szczecin 35:27
Wilki Morskie II Szczecin – King BC II Szczecin 27:48
MOS Stargard – Wilki Morskie I SP16 Szczecin 16:36
King BC I Szczecin – Wilki Morskie II Szczecin 20:0v.o.
King BC II Szczecin – Wilki Morskie I SP16 Szczecin 7:62
Wilki Morskie I SP16 Szczecin – Basket Szczecin 62:34

W turnieju finałowym wystąpiły po dwie najlepsze ekipy z dwóch grup ( drugą grupę stanowiły zespoły z okolic Koszalina ), a finał rozgrywany był w Szkole Podstawowej nr 16 w Szczecinie.
Nasz zespół prowadzony przez Czesława Dasia, w półfinale spotkał się z II zespołem z grupy koszalińskiej i po bardzo emocjonującym spotkaniu, musiał uznać wyższość przeciwników 60:67. Była to jedyna porażka naszego zespołu w tegorocznych rozgrywkach.

W spotkaniu o 3 miejsce, po zaciętym spotkaniu górą okazali się nasi chłopcy, zwyciężając 51:45 i tym samym zdobywając brązowe medale tegorocznych rozgrywek żaczków ( u12m ).
Serdecznie gratulujemy 3 miejsca naszym zawodnikom i trenerom i życzymy jak najlepszych wyników w nowym sezonie.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Darowizna na cele statutowe na rzecz Wilków Morskich !

Wpłacając darowiznę na rzecz naszego klubu odliczysz sobie od podatku dochodowego od 6 do 10% !

Wilki Morskie działają w sferze zadań publicznych określonych w ustawie o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, dzięki temu kwota darowizny (dokonanej przelewem) może być odliczona od podstawy opodatkowania w rozliczeniu rocznym (PIT-37 lub PIT-36).

Dowiedz się więcej...

Najbliższe spotkania

Hala: SP 56 N, 15. Kwi. 2018 11:00
Wilki Morskie SP 56 Szczecin
Wilki Morskie SP56
KSKK I Koszalin
KSKK I
-:-

Hala: SP 35 N, 15. Kwi. 2018 11:00
Wilki Morskie SP 35 Szczecin
Wilki Morskie SP35
Kotwica 50 Kołobrzeg
Kotwica 50
-:-

So, 21. Kwi. 2018 10:00
Spójnia Stargard
Spójnia
Wilki Morskie Szczecin
Wilki Morskie
-:-

N, 22. Kwi. 2018 11:00
KSKK II Koszalin
KSKK II
Wilki Morskie SP 56 Szczecin
Wilki Morskie SP56
-:-

Sponsorzy i partnerzy

Początek strony